Ashoka Türkiye
5 min readMay 10, 2021

--

Sosyal Girişimcilik Günü 2021 Katılımcıları

Sosyal Girişimcilik Günü 2021 etkinlik değerlendirme formunu dolduran katılımcılar, sosyal girişimcilik ve sistem dönüşümü konularında ilham almak ve içgörü toplama, fark yaratma yolculuklarında kullanabilecekleri somut araç ve yöntemlerle tanışma ve son olarak yeni ilişkiler ve bağlantılar kurma beklentilerinin karşılandığını paylaştı.

Lise öğrencilerine alan açtığınız için çok teşekkürler. Onların katılımcı olmanın ötesinde emekçi olarak bu deneyimi yaşamaları zihinlerinde ve kalplerinde çok anlamlı bir yol açtı. İyi ki varsınız. Bolluk, bereket, bağlantı merkezisiniz. Hepinizin emeklerine sağlık. Postane çok heyecanlı 😊

Aslında nereden başlasam bilemiyorum. Çok güzel duygular içindeyim. Bir renkle ifade etmek istesem mavi olurdu bu renk. Harika iki gün geçirdim sayenizde. Ana oturum ve atölye içerikleri tam ihtiyacıma yönelikti. Bir sürü notlar aldım. Ekibimle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. + Büyük ve küçük grup odaları çok bütüncül bir resim oluşturdu. Küçük gruplarda da harika insanlarla tanıştım. Ana oturumlar, atölyeler ve aynı odada olduğum hikayesini dinlediğim insanlar benim için ilham oldular. + İlk defa bir zoom etkinliğinde bu kadar zengin araçların kullanıldığını deneyimledim: mekân, müzik, resim ve daha fazlası. Çok kucaklayıcı hissettirdi. Etkinliğin akışkan bir yapısı vardı. Bu akışkanlık ve yapı genel atmosferi de pozitif olarak etkiledi. Bizi de daha rahat içine aldı. Kapanışta şarkı listesi fikri bile bunu kanıtlıyor.

Seçil Kınay’ın galerisi için tıklayın
Seçil Kınay’ın galerisi için tıklayın
Seçil Kınay’ın galerisi için tıklayın
Seçil Kınay’ın galerisi için tıklayın

--

--

Ashoka Türkiye

Ashoka, sistem değiştirici potansiyele sahip sosyal girişimcileri bir araya getiren ve destekleyen küresel bir sivil toplum kuruluşudur.